Skip to content
O nas

Grupa Spółek Karlik od ponad 30 lat działa w branży motoryzacyjnej, jako autoryzowany dealer 8 światowych marek samochodowych i motocyklowych.
W naszej ofercie znajduje się pełna gama modeli: Honda, Hyundai, Peugeot, Renault, Dacia, Volvo, Jaguar i Land Rover. Zatrudniamy najwyższej klasy fachowców, których zadaniem jest nie tylko sprzedaż i serwis, ale przede wszystkim pomoc i fachowe doradztwo połączone z profesjonalną obsługą Klientów. Spełniamy ich oczekiwania, wprowadzając nowoczesne produkty i usługi – takie jak fotowoltaika dla domów, firm i gospodarstw rolnych, pod marką Karlik Energy. Więcej informacji o nas znajdziesz na: www.karlik.poznan.pl

Karlik Energy

KARLIK ENERGY to prężnie rozwijająca się marka, w grupie spółek Karlik, która zajmuje się sprzedażą systemów fotowoltaicznych. Działamy na terenie całego kraju oferując naszym klientom kompleksowe i profesjonalne usługi – od projektu, poprzez dostawę, montaż, przyłączenie do sieci dystrybucyjnej aż po serwis.

Bezpłatny audyt fotowoltaiczny

Bezpłatny audyt fotowoltaiczny

Projekt instalacji fotowoltaicznej

Projekt instalacji

Montaż instalacji fotowoltaicznej

Montaż instalacji

Zgłoszenie do sieci

Zgłoszenie do sieci

Monitoring oszczędności

Monitoring oszczędności

Serwis

Serwis

Cechy, które wyróżniają KARLIK ENERGY:
ikona_podium
Stosujemy podzespoły uznanych dostawców

• panele fotowoltaiczne
• inwertery
• systemy mocowań
• elementy dodatkowe:
zabezpieczenie, zdalny odczyt, itp.

ikona_new
Posiadamy w ofercie najnowsze rozwiązania

nie sprzedajemy „końcówek” nieprodukowanych już paneli lecz najnowsze panele PV, co pozwala klientom osiągnąć najwyższą wydajność z dostępnej powierzchni dachu.

ikona_kalendarz
Oferujemy długoletnią gwarancję

na wszystkie nasze systemy.

ikona_projekt
Współpracujemy
z doświadczonymi projektantami

oraz mamy własne ekipy monterskie do montażu instalacji fotowoltaicznych.

Dlaczego my?
jakość
Jakość

Z punktu widzenia Użytkownika instalacji, ważnym jest aby sam montaż wykonany był przez wykwalifikowane brygady monterskie, posiadające uprawnienia oraz sprzęt umożliwiający profesjonalne wykonanie usługi. Sama instalacja została zaprojektowana przez specjalistów korzystających z profesjonalnych narzędzi, posiadających odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Jasno sprecyzowane i egzekwowane wytyczne montażowe to gwarancja odpowiedniej jakości i bezpieczeństwa instalacji. Gwarantowana przez Karlik Energy jakość wykonania instalacji wraz z używanymi komponentami wyłącznie sprawdzonych, znanych marek zapewniają długoletnie, bezproblemowe korzystanie z systemu.

wsparcie
Wsparcie od A do Z

Dostawca instalacji fotowoltaicznej powinien być wsparciem dla Klienta na każdym etapie realizacji: od chwili zweryfikowania jego potrzeb, poprzez audyt przedmontażowy, dobór optymalnego produktu, doradztwo techniczne, wskazanie zalet lecz również ewentualnych zagrożeń, dostawę sprzętu, przeprowadzenie montażu, odbiór instalacji, pomoc w przyłączeniu do właściwego Zakładu Energetycznego czy przygotowanie dokumentów do rozliczenia ewentualnej dotacji. Po zakończeniu procesu realizacji firma powinna udzielać wsparcia technicznego. Klient musi wiedzieć gdzie zadzwonić w przypadku pytań czy wątpliwości i gdzie zgłosić zamówienie przeglądu lub serwisu. Umożliwia to nasza Infolinia.

kontrola
Kontrola

Za każdy etap procesu realizacji odpowiadają ludzie i to oni są zarówno największym nośnikiem sukcesu ale też najbardziej zawodnym jego elementem. Dlatego ważne jest, aby firma inwestowała w ludzi, ich rozwój ale równocześnie kontrolowała prowadzone działania. Przeprowadzane audyty centralne jak i terenowe wybudowanych instalacji pozwalają uzyskać pewność, że produkt i kompleksowa usługa montażu wraz z odbiorem technicznym są odpowiedniej jakości.

Zaufali nam

Satysfakcja Klientów stanowi część sukcesu każdej firmy, a przede wszystkim jest naszym głównym celem.
Przez kilka ostatnich lat zaufało nam wiele firm i instytucji. Wśród nich znajdują się, między innymi:

adros
duda_cars
biernacki
airpress_compressoren
gols_plus
gazdowka
volvo
markofood
mediamo
pbi
rodan
sfs
synteza
tenisowka
honda
bosch_service
spiral
jaguar
solar
darmedicum
kms
rawi_met
ltg
krolik
delta
stalpot
pmf_print
land_rover
liceum
ilex