Skip to content

Grupa Spółek Karlik od ponad 30 lat działa w branży motoryzacyjnej, jako autoryzowany dealer 8 światowych marek samochodowych i motocyklowych. Zatrudniamy najwyższej klasy fachowców, których zadaniem jest nie tylko sprzedaż i serwis, ale przede wszystkim pomoc i fachowe doradztwo połączone z profesjonalną obsługą Klientów. Spełniamy ich oczekiwania, wprowadzając nowoczesne produkty i usługi – takie jak fotowoltaika dla domów, firm i gospodarstw rolnych, pod marką Karlik Energy.

Zamów darmową konsultację

Administratorem Państwa danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza jest Karlik sp. j. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Kaliskiej 28. Posługujemy się danymi na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego (art. 6 ust. 1 f RODO) czyli w celach związanych z udzieleniem Państwu odpowiedzi na zadane nam pytanie. W razie wyrażenia zgody na przesyłanie informacji marketingowo-handlowych dane będziemy przetwarzać, aby przekazać Państwu informacje o naszych innych produktach i usługach (zgodnie z wybraną przez Państwa formą kontaktu). Przysługuje Państwu prawo: wycofania udzielonej zgody na przetwarzanie danych, dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych dostępnych jest w Polityce Prywatności. Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód i preferowanej formy kontaktu. Zgadzam się na to, żeby Karlik sp. j.: posługiwała się moimi danymi osobowymi podanymi w formularzu w celach marketingowych oraz handlowych, informując mnie m.in. o aktualnych promocjach, ofertach i wydarzeniach.

Proszę o kontakt za pośrednictwem:
Każda z udzielonych zgód może być w każdym czasie wycofana. W tym celu prosimy o zgłoszenie na adres e-mail: energy.odo@karlik.poznan.pl
Home

ul. Torowa 10, 61-315 Poznań 
T: +48 61 677 52 52 
E: kontakt@karlikenergy.pl